KONTAKT


Aadress Tähe 38b, 50103 Tartu
Telefon +372 730 9822
E-post pallasart@pallasart.ee

Registrikood 70005950
Käibemaksukohustuslase
number (VAT) 
EE100903353

Pallas võtab alates 01.07.2019 vastu ainult e-arveid aadressil pallasart@arved.ee.

KUIDAS TULLA KÕRGEMASSE KUNSTIKOOLI PALLAS?

Jalgsi
Kõrgem Kunstikool Pallas asub kesklinnast u 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Vaata juhiseid.

Ühistransport
Kõrgema Kunstikooli Pallas juurde saab kesklinnast bussiga nr 9, mis väljub „Kesklinn VI“ peatusest. Väljuda tuleb peatuses “Eha”. Bussiga jõuab kõrgkooli kesklinnast u 5 minutiga. Vaata bussi väljumisaegasid

Parkimine
Parkida saab Tähe tn-l. Parkimisalane info Tartu linna kodulehel.

Vt ka Asukohad

 

TÄPSEMAD KONTAKTID

SEKRETÄR
Reet Paap
reet.paap@pallasart.ee
730 9822; mob 5557 2497
REKTOR
Vallo Nuust
vallo.nuust@pallasart.ee
730 9822
ÕPPE­PROREKTOR
Kristina Tamm
kristina.tamm@pallasart.ee
730 9824
PROREKTOR
prorektor
prorektor
prorektor
FOTOGRAAFIA OSAKONNA JUHATAJA
Peeter Linnap
peeter@linnap.com
730 9820
MAALI­OSAKONNA JUHATAJA
Kaspar Tamsalu
kaspar.tamsalu@pallasart.ee
730 9818
MEEDIA­DISAINI OSAKONNA JUHATAJA
Jaanus Eensalu
jaanus.eensalu@pallasart.ee
733 8992
MÖÖBLI­OSAKONNA JUHATAJA
Jaak Roosi
jaak.roosi@pallasart.ee
733 8996
NAHA­DISAINI­OSAKONNA JUHATAJA
Rene Haljasmäe
rene.haljasmae@pallasart.ee
730 9815
SKULPTUURI­­OSAKONNA JUHATAJA
Anne Rudanovski
anne.rudanovski@pallasart.ee
733 8970
TEKSTIILI­OSAKONNA JUHATAJA
Aet Ollisaar
aet.ollisaar@pallasart.ee
730 9825
PERSONALI­JUHT
Maire Arbus
maire.arbus@pallasart.ee
730 9812
KANTSELEI­JUHT
Maire Luud
maire.luud@pallasart.ee
730 9811
FINANTSJUHT
Mare Muuga
mare.muuga@pallasart.ee
733 8973
ÕPPEJUHT
Piret Mägiste
piret.magiste@pallasart.ee
730 9813
ÕPPEJUHT
Janne Kasemets
janne.kasemets@pallasart.ee
733 8993
VÄLISSUHETE JUHT
Riina Gendrikson
riina.gendrikson@pallasart.ee
730 9827
ARENDUSJUHT
Maiken Austin
maiken.austin@pallasart.ee
733 8999
PROJEKTIJUHT
733 8972
GALERIST
Reet Pulk-Piatkowska
galerii@pallasart.ee
734 9954
IT-ADMINIST­RAATOR
Meelis Ojasaar
meelis.ojasaar@pallasart.ee
730 9821
MAJANDUSJUHT
Uuno Kasemets
uuno.kasemets@pallasart.ee
730 9816
RAAMATU­KOGU JUHATAJA
Edith Hermann
edith.hermann@pallasart.ee
730 9814
RAAMATU­KOGU­HOIDJA
Janika Press
janika.press@pallasart.ee
730 9828