VILISTLASED

2019


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Reti Kokk
Silver Marge
Valeria Mitjurina

MAALIOSAKOND

Peeter Liedemann
Eliisebeth Pruus
Regina-Mareta Soonsein
Maris Tammer
Elina Teder
Kristi Vendelin
Teele Ülesoo

MEEDIA­DISAINI OSAKOND

Martin Allmaa
Kristi Koppel
Leene Künnap
Eliisa Ladva
Mark Lütter
Mikhail Pabor
Polina Petuhhova
Priit Rand
Maria Elise Remme
Valeria Skabardis
Sandor Torn
Mathias Gregor Vain
Jegor Wegner

MÖÖBLI­OSAKOND

Marge Allik
Priit Aru
Maria-Helena Arvi
Anete Juhari
Kristo Kaseorg
Laura Mikk
Grete Pertel
Raune Põllu
Maret Randoja
Kätlin Tali

NAHA­DISAINI OSAKOND

Anu Kookla cum laude
Kati Lukk
Laura Martin
Kristiina Moosel
Anet Plakso
Dorel Sabre cum laude
Anari Västrik

SKULPTUURI­OSAKOND

Aiti Valk
Kahrut-Silvester Vilbaste

TEKSTIILI­OSAKOND

Mari-Triin Kirs
Anneli Kurm cum laude
Kristin Mällo
Siiri Nool cum laude
Helene Puusep
Anastasia Rikk
Mairi Sild
Mari Škerin

2018


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Gerda Eha
Kristin Hansen
Liisbet Järviste
Rita Kirss
Taavi Muide
Helena Pass
Carol Piibur
Patrik Tamm
Saara-Nette Tõugjas

MAALIOSAKOND

Inga Jermakova
Randar Jõgar
Helena Kilp
Kristel-Kai Kooskora
Triin Kristerson
Madli Lavin
Anne-Mai Pall

MEEDIA­DISAINI OSAKOND

Iiris Jaaska
Katariin Mudist
Rainer Nutt
Liina Plaado
Mariel Põld
Margit Urva
Viktor Uskov
Janeli Õun

MÖÖBLI­OSAKOND

Asso Int
Sirli Niinpalu
Eva Maria Tartu

NAHA­DISAINI OSAKOND

Ode Alt
Tiina Kraav
Marjerita Toit
Karin Viilop

SKULPTUURI­OSAKOND

Jane Aus
Dmitry Gorbushin
Õie Holm
Janeli Juhkam
Rita Jõgar
Uno-Tanel Kalle
Jelizaveta Pratkunas
Ingmar Šuman
Inga Tomson
Emma Tuvike

TEKSTIILI­OSAKOND

Merje Niinepuu
Juula Pärdi
Getter Tamme
Anita Trink
Marta Tuulberg

2017


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Kristiina Kalamees
Karole Kutsar
Kristjan Mõru
Mari Männa
Hanna odras
Krista Palm
Maris Savik
Juri Seredenko
Pillery Teesalu
Anna-Maria Vaskovskaja

MAALINGUTE OSAKOND

Maris Ilves
Ave Kitsel
Kadri Kruusmägi
Egle Mikko
Marju Must
Madis Oru
Kristi Pedanik
Marita Raudsepp
Meril Sarap
Liina Talts
Maris Välja

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Emma Eensalu
Mall Kullamaa
Mihkel Loomus
Mesike Männik
Siim Parisoo
Otto Suits
Karilin Tõnisoja

MÖÖBLI­OSAKOND

Kristina Haan
Andre Jaanimäe
Koit Kernumees
Liisi Kriis
Eelika Liping
Liisa Mahlapuu
Maire Roosma
Elde Siilbek
Tuuli Trikkant

NAHA­DISAINI OSAKOND

Jana Jaanson
Tuuli Jõesaar
Kerli Jõgi
Stella Kajak
Elise Kruusel
Helena Sepp

SKULPTUURI­OSAKOND

Merilin Aleinik
Maarja Eskla
Gloria Kivastik
Marta Liisa Koit
Andreas Mäekallas
Pirjo Põim
Silver Rannak
Hristina Sergejeva
Helen Silde
Ines-Issa Villido

TEKSTIILI­OSAKOND

Kristiina Feldmann
Mariann Kalder
Liisa Kanemägi
Annika Kiidron
Kirsika Kolga
Kerli Kurikka
Maarja Linsi
Mariisa Põld
Belliisi Seenemaa
Teele Tenso
Ilja Uhlinov

2016


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Ann Maria Juurak
Berta Vosman
Elise Kasak
Helen Pihlak
Helen Västrik
Ingrida Pjatkovskaja
Johan Huimerind
Kädi Laine
Liisi Anvelt

MAALINGUTE OSAKOND

Alisa Vasina
Heliisa Aare
Laura Pormeister
Reelika Tooming

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Anna Ring
Ingmar Järve
Katrin Kelpman
Keiu Meesak
Ketlin-Kadi Lukas
Maksim Kokajev
Ragnar Org
Sigrid Sitnikov
Stina Leek
Triin Alas
Triinu Ann Mölder

MÖÖBLI­OSAKOND

Epp Marta Tarvis
Henri Viljarand
Ingemar Maasikmäe
Kadri Hiibus
Liis Saare
Marika Kutsar
Sandra Saar

NAHA­DISAINI OSAKOND

Egle Jaago
Erika Kool
Gerda Retter
Kaari Sibrits
Kadri Teenu
Liis Turnau
Tiiu Niinemets

SKULPTUURI­OSAKOND

Kati Seeme
Marina Nerro
Tamar Paal

TEKSTIILI­OSAKOND

Birgit Uibo
Kreeta Aidla
Liis Talvis
Maria Kukk
Merle Nisuma
Silvia-Sigrid Sillaots
Therese Sild

2015


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Kadi Andrei
Mari-Liis Heinsaar
Sandra Lepik
Caroline Sada
Jekaterina Senina
Erge Sonn

MAALINGUTE OSAKOND

Marian Holtz
Katrina Kolk
Katrin Maask
Vitaly Makurin
Maigi Omler
Malle Raet
Vallo Raudsepp
Kristel Sergo
Merili Sulg

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Andres Handsmitt
Heigo Heinleht
Silvia Isak
Gerli Carol Koppel
Liis Kurm
Maarika Martins
Kalev Mölder
Uku Randver
Sirli Ruus
Anu Salumaa
Mirjam Siim
Anni Suvi
Nele Tullus

MÖÖBLI­OSAKOND

Helmi-Elfriede Arrak
Merit Eensoo
Kätlin Eskla
Aadi Jürmann
Arvi Kuld
Grete Liivla
Piret Muni
Mihkel Mölder
Ingrid Olesk
Miina Oras
Edvin Põlgast

NAHA­DISAINI OSAKOND

Jaanika Aadamsoo
Anni Ansmann
Regle Hüsson
Liis Kippar
Getter Laur
Jaan Murumets
Marell Rõss
Maarja Sööt

SKULPTUURI­OSAKOND

Robert Brok
Rasmus Eist
Mari Hiiemäe
Ako-Rünno Hints
Aleks Poolak
Aleksandr Tiškov

TEKSTIILI­OSAKOND

Kaisa Krusenberg
Eva Liisa Kubinyi
Maarja Leola
Liina Tiidor

2014


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Sander Hiire
Katri Korbun
Sigrid Kuusk
Mona Menets
Marge Nelk
Maari Soekov
Aljona Tubaleva
Mirjam Varik

MAALINGUTE OSAKOND

Heiki Arge
Maria Evestus
Mirjam Hinn
Kristiina Kullus
Liis Leegen
Kadri Lipping
Kaisa Milsaar
Johanna Mudist
Karin Ojaste
Margret Paide
Mihhail Staško
Kristiina Taluri
Liisa Õunloo

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Piret Alvre
Katri Auser
Taavi Drell
Priit Joasoo
Catherine Karu
Tuuli Laumets
Karl Lepp
Hanna Laura Metsma
Taavi Oolberg
Gerti Saaler
Andra Seepter
Liis Todesk
Aili Väronen

MÖÖBLI­OSAKOND

Rainer Klement
Maria Kuusik
Joonas Riisalu
Mihkel Salk
Kersti Teenu
Helen Teigar

NAHA­DISAINI OSAKOND

Liina Adamson-Ehte
Liina Alljärv
Anneli Alton
Karolin Kallas
Gitta Nõgu

SKULPTUURI­OSAKOND

Kristi Jänesmägi
Iris Müntel

TEKSTIILI­OSAKOND

Riin Kivisild
Evelin Kägo
Kätlin Lõbu
Leelo Moor
Reela Nigul
Hertta Võido

2013


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Triin Rebane
Kristi Mägi
Getter Kuusmaa
Kätlin Avald
Mari-Leen Kiipli
Asko Linno
Sirje Joala

MAALINGUTE OSAKOND

Liisi Kukk
Kadri Riives
Agnes Liping
Tiina Täll
Nele Ambos
Paul Kormašov

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Siim Sokk
Liisi Grünberg
Ingel Martin
Tauri Birken
Maris Kaskmann
Mihkel Teemaa
Ander Avila
Kertu Oja
Lii Parts
Riju Johanson

MÖÖBLI­OSAKOND

Kadri Nutt
Jaanus Paaver
Marko Siimann
Liisu Tool
Karel Kadalipp
Piret Väljataga
Dan Lukas

NAHA­DISAINI OSAKOND

Mari Mustjõgi
Riti Jänesmägi
Lauri Laasik
Kerttu Karkis
Helen Lennuk
Kati Areda
Katrin Mägi
Eetel Puusepp
Jaanus Tordik

SKULPTUURI­OSAKOND

Teet Suur
Mariin Nõu
Kerli Limberg
Eva-Leena Mikson
Siim Joamets
Veiko Tamme

TEKSTIILI­OSAKOND

Kaisi Rosin
Kairi Lentsius
Liis Somelar
Sarah Kopli
Ingrid Amarouche
Mari Kõrgesaar

2012


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Renee Altrov
Sten Eltermaa
Jelena Jakovljevic
Kaia Konsap
Mari Kukk
Liis Mehine
Kaisa-Madli Mäe
Diana Tamane
Käty Tarkpea
Sirli Õunap

MAALINGUTE OSAKOND

Maali ja maalingute
restaureerimise eriala

Liis Kaljo
Liisa Kivimäe
Maria Kondimäe
Kadi Kusnets
Laura Müürsepp
Sandra Nihvelt
Katre Salu
Liis Tamm
Liisi Tani

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Meedia- ja
reklaamikunsti eriala

Andres Aarik
Katarina Allev
Maarja Andla
Timo Kähara
Liina Laan
Levar Lõhmus
Leho Mengel
Kristjan Nagla
Uku Pira
Keidi Rehe
Elmo Soomets
Maris Sähka
Lauri Särak
Maiu Vares
Taavi Varm
Daniel Levi Viinalass

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli ja
restaureerimise eriala

Kristina Allik
Triin Kaasiku
Karoliine Korol
Mario Kroon
Ave Leenurm
Signe Milkov
Harry Rull
Mait Rätsep
Taavi Sööt

NAHA­DISAINI OSAKOND

Nahadisaini ja
restaureerimise eriala

Kerta Kivioja
Kertu Lepasaar
Kadi Paasik
Tairi Roosve
Triinu Siilbek
Sille Sikmann
Kristel Suigussaar

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Karl-Erik Hiiemaa
Heiti Kulmar
Liis Mõttus
Kristjan Priks
Indrek Tali
Andres Vare
Maria Väinsar

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiili eriala

Kristi Haav
Marju Nurk
Eva Oherjus
Terje Salupuu
Kärt Vanamb

2011


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Zane Fišele
Piret Säde Lain
Merlis Lätti
Kristine Madjare
Filipp Solovjov
Lilli Tölp

MAALINGUTE OSAKOND

Maali ja maalingute
restaureerimise eriala

Jane Lappo
Marin Ploomipuu
Tanel Tolsting
Maaria Treima
Laura Vähi
Varje Õunapuu

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Meedia- ja
reklaamikunsti eriala

Laura Kangur
Maria Karolin
Eneli Kelli
Nansy Mass
Triin Mänd
Jerl Norden
Janar Raidla
Liisi Reitalu
Miko Vahane
Taavi Viikman

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli ja
restaureerimise eriala

Mairi Laide
Auvo Sakari Neuvonen
Ken Ratnik
Andry Riiel
Maria Rästa
Mariann Tapfer
Eva- Maria Truusalu
Mariliis Vaks

NAHA­DISAINI OSAKOND

Nahadisaini ja
restaureerimise eriala

Tiina Karu
Julika Põder
Diana Rassulov
Marily Rohtla
Kristi Valdek

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Jaanika Kolk
Indrek Kuuse
Taavi Kõrve
Kersti Luts
Kerstin Rei

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiili eriala

Mari Käosaar
Margit Pensa
Katre Piho
Eva Sikka
Maarja Tamjärv
Jane Üksik

2010


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Liisalotte Elme
Henry Griin
Tiit Joala
Paavo Kuldkepp
Sandra Pottsepp
Katrina Sirelpuu
Ahto Sooaru
Liina Soosaar

MAALINGUTE OSAKOND

Maali ja maalingute
restaureerimise eriala

Sirilin Keskla
Kait Kipper
Mari Kivi
Paavo Käämbre
Nele Moor
Vesta Naruski
Edgar Tedresaar
Alar Tuul

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Meedia- ja
reklaamikunsti eriala

Kätlin Arro
Maria Laanelepp
Kristjan Oden
Rasmus Raal
Kristina Roosvald
Jaan Sepp
Grete Siim
Taavi Suisalu
Pille Tammejõe

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli ja
restaureerimise eriala

Merle Ambre
Karl Annus
Jane Kukk
Veiko Kuusik
Taavi Laar
Elina Noomen
Kristiina Piirisild
Liisi Tasa
Villem Vilberg
Pille Vilgota

NAHA­DISAINI OSAKOND

Nahadisaini ja
restaureerimise eriala

Anne Arus
Katrin Dreiling
Karoli Saar
Tea Šumanov

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Marjeta Porman
Karl Purga
Aleksander Sprohgis
Karin Strohm
Kristina Viin

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiili eriala

Thea Ilusmets
Margit Kullas
Eva Mustonen
Riin Palumets
Kaisa Reimand
Anneli Timm
Helen Valk

2009


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Katrin Sarapuu
Marja-Liisa Plats
Sigrid Soomer
Olivia Tubli
Liis Suuk
Eneli Luts
Polina Lapõševa
Riho Jurs
Anna Hints
Nele Tammeaid

MAALINGUTE OSAKOND

Piia Oja
Ahto Eller
Margit Vavulski
Krista Sõster
Kadri Kuht

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Martin Tõnts
Virve Vilumets
Lilian Mengel
Geitti Auser
Kristiina Nikopensius
Teele Strauss

MÖÖBLI­OSAKOND

Martin Petrov
Kristjan Bachman
Mihkel Joon
Malle Pärtel

NAHA­DISAINI OSAKOND

Kaili Riiberg
Jaanika Tork
Egge Edussaar
Livika Lahesalu
Einike Leppik
Carmen Põder

SKULPTUURI­OSAKOND

Maarja Rõngas
Aila Kaha

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Evelyn Reemann
Anu Raat
Kaisi Vinogradov
Siiri Kukk
Elen Aasamäe
Miina Leesment
Mariliis Alev
Katrin Topkin
Katrin Trumm
Rane Riis

2008


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Piia Kauts
Merilyn Püss
Lea Tui

MAALINGUTE OSAKOND

Maali ja maalingute
restaureerimise eriala

Gaidy Kesa
Kristel Kevvai
Kristi Kongi
Evelin Kuusik
Liisi Lees-Leesmaa
Lemme Nagelmaa
Enn Tegova
Martin Urb

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Meedia- ja
reklaamikunsti eriala

Svetlana Bogomolova
Aive Kalmus
Kaisa Laht
Mihkel Mõttus
Sille Neevits
Riina Niine

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli ja
restaureerimise eriala

Mall Hadje
Annes Hermann
Ingwald Koser
Nadežda Petrakova
Kaidi Tepaskind

NAHA­DISAINI OSAKOND

Nahadisaini ja
restaureerimise eriala

Eha Agu
Verner Liiv
Ahti Mikkor
Tiina Olesk
Kadri Paloveer
Stella Soomlais

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Art Allmägi
Sander Haugas
Ramona Kairene
Enriko Mäsak
Ülle Ottokar
Kaisa Paluoja
Taivo Timmusk
Janet Varinurm
Kaia Viin
Jevgeni Zolotko

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiili eriala

Ille Agu
Diana Hints
Piret Järv
Liis Pihlik
Kaidi Ploomipuu
Maire Rebina
Liisa Soolepp

2007


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Kaisa Eiche
Madis Kats
Taavi Piibemann
Anna-Stina Treumund
Kalev Vapper

MAALINGUTE OSAKOND

Maali ja maalingute
restaureerimise eriala

Annika Jääger
Kristel Kama
Riina Libe
Leena Mägi
Kerli Pütsepp
Kristiina Ribelus
Krista Sokolova
Mai Sööt
Aile Toom
Jana Štšerbo

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Meedia- ja
reklaamikunsti eriala

Carl-Christian Frey
Asko Kikkul
Andrus Lauringson
Martti Poom
Maria Puhm
Lauri Rahusoo
Rünno Rüütli
Merike Tamm
Nele Tammisto
Aadi Tegova

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli ja restaureerimise eriala

Eva-Kaia Järving
Helen Kena
Rannar Pärn
Urmas Rusanov
Monika Sepp
Kersti Siim

NAHA­DISAINI OSAKOND

Nahadisaini ja
restaureerimise eriala

Mari Eensaar
Maarja Enno
Rosvin Reest
Jürgen Tina
Merle Unger

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Jane Ansmann
Eike Eplik
Ivar Feldmann
Jana Huul
Berit Talpsepp

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiili eriala

Anne Kabel
Kaili Kalle
Mirjam Kolpakov
Marju Paal
Maarja Selli

2006


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Liis Karu
Mati Karu
Alan Proosa
Kalev Saar
Jaan Sokk

MAALINGUTE OSAKOND

Maali ja maalingute
restaureerimise eriala

Kris Linnas
Kermo Mägi
Pille Rokk
Kadri Toom

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Vivian Klimušev
Kristiina Nurk
Silver Sikk
Triin Silla
Liidia Unt

MÖÖBLI­OSAKOND

Kalev Järvik
Martti Kalamees
Joel Kõivistik
Liisa Kuusik
Janii Malki
Kaarlo Nõmmsalu
Ivan Tjulikov
Janika Turu
Sven-Erik Viira
Kudrun Vungi

NAHA­DISAINI OSAKOND

Ülle Allik
Pille-Riin Dolenko
Katrin Ehaste
Liis Elmi
Helle Kõomägi
Merilin Pärn

SKULPTUURI­OSAKOND

Jass Kaselaan
Andres Maask
Anita Porila
Rene Rutov
Lauri Tamm

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Eva Jakovits
Triin Paumer
Piret Tegova
Helena Toots
Anniki Tropp

2005


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Katrin Kapral
Stina Kase
Maari Ross
Malev Toom
Anastassia Kortšinskaja

MAALINGUTE OSAKOND

Mariann Einmaa
Ethel Hakkaja
Margus Lokk
Mariin Luht
Jana Peetsalu
Kalli Pikas
Kamilla Tobro
Karin Treufeldt

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Martin Eelma
Jaanus Eensalu
Evelin Meier
Merike Tamm

MÖÖBLI­OSAKOND

Alesja Kovalenko
Kristi Moppel
Maris Norm
Martin Tamm
Triin Tammann
Irina Taravkova
Kristi Toom

NAHA­DISAINI OSAKOND

Triin Kakko
Karmen Lumik
Maris Pill
Marju Täht
Reet Ubaleht

SKULPTUURI­OSAKOND

Anneli Kasekivi
Külli Kasesalu
Anke Oks
Kerli Pajusaar
Laila Tali

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Kätlin Arro
Siiri Bankier
Airi Gailit
Marika Kööbi
Hanna Korsar
Tuuli Kotka
Imbi Mäger
Maarja Metspalu

2004


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Imre Malva
Liisi Peets
Sten Petolai
Siim Vahur
Heigo Zimmer

MAALINGUTE OSAKOND

Maalimise ja maalingute
restaureerimise eriala

Reelika Laks
Kerttu Lätt
Helen Otsa
Kadri Rajaver
Riin Rannikmaa

MEEDIA- JA REKLAAMI­­KUNSTI OSAKOND

Meedia- ja reklaamikunsti eriala

Imre Heero
Gabriela Järvet
Mariann Kaar
Marge Käsper
Kadri Kuusk
Holger Lihtmaa
Maarja Roosi
Siret Tarvis
Triin Tuvikene
Joosep Volk

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli kujundamise ja
restaureerimise eriala

Marek Dudarev
Mait Lauri
Liina Lemsalu
Maie Leppik
Silvar Mahla
Piret Parve
Riho Rokk
Priit Vaikmäe
Merja Kergand
Annika Allas-Laumets
Aivar Kolonistov
Andrus Kolonistov
Margus Meinart

NAHAKUNSTI OSAKOND

Ave Hamatvalejev
Rete Kalder
Kadi Kool
Kristel Mäsak
Maarika Mihhailova
Anary Noorem
Merily Paomets
Kristi Tammekand
Anu Kaelussoo
Tiit Varblane

SKULPTUURI­OSAKOND

Bruno Kadak
Marika Kadak
Taavi Kolk
Dagmar Miil
Helen Rammo
Marge Ziukson

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Aari Arike
Liisa Berezkin
Epp Katus
Kaire Kukk
Liisa Murdvee
Leeda Ots
Reena Rohtvee
Katrin Linnamägi
Enel Kerler

2003


ARVUTIGRAAFIKA OSAKOND

Meedia- ja
reklaamikunsti eriala

Mari Ainso
Jelizaveta Fraiman
Lauri Järvlepp
Ave Kruusmaa
Kaiko Lipsmäe
Maili Parksepp
Marge Pärnits
Sille Raidvere
Rasmus Raudsepp
Martin Rästa
Ain Saare
Evelin Urm
Stella Vainikko
Lilian Vuks-Ivanov

FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Irja Ahi
Triinu Borga
Andra Kirna
Riina Laurson
Mirjam Maramaa
Alis Mäesalu
Aili Paat
Katrin Rihm
Kristo Rihm
Liisi Siibak

MAALINGUTE OSAKOND

Maalimise ja maalingute
restaureerimise eriala

Erle Kaur
Viiu Metsaluik
Nella Noorhani
Laineli Parrest
Ruth Pärnoja
Triin Veersalu
Elina Õunsaar

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli kujundamise ja
restaureerimise eriala

Heili Jürisoo
Kadrin Kalvet
Kerto Koppel
Tambet Leenurm
Ahti Lill
Egon Missik
Kalmer Pille
Toomas Kal
Tag Vool

NAHAKUNSTI OSAKOND

Nahakunsti eriala
Aune Ainson
Mariana Jürimäe
Kadri Kallaste
Maila Käos
Reet Randoja

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Andrus Needo
Kalev Nõmmela
Keito Õispuu

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Gerli Aimla
Kelly Kirt
Kadri Kuusk
Triinu Pungits
Merike Uiga
Signe Vilde
Irina Vizner-Laur
Kaja Kattel
Kristi Tuhkru-Tamm
Airi Uustalu

2002


ARVUTIGRAAFIKA OSAKOND

Meedia- ja reklaamikunsti eriala

Marko Saue
Heiko Unt
Maiken Urmet
Ingrid Väärsi

FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Marje Essenson
Raivo Kannik
Tiit Lepp
Madis Palm
Denis Solovjov
Marge Toomik
Kati Vaas

MAALINGUTE OSAKOND

Maalimise ja maalingute
restaureerimise eriala

Anne Aidma
Kaia Kallaste
Raimond Lepiste
Lea Liblik
Evelin Sikka
Inna Šarapova

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli kujundamise ja
restaureerimise eriala

Taavi Lepik
Alvar Paulus
Alar Tamm

NAHAKUNSTI OSAKOND

Nahakunsti eriala

Lenne Jalajas
Lua Jõemaa
Jolana Laidma
Kärt Põldmann
Hedvig Rajari

SKULPTUURI­OSAKOND

Skulptuuri eriala

Merja Jalg
Jaan Kaver
Üllar Krautmann

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiilikunsti eriala

Aile Adams
Margis Jõeäär
Signe Kallson
Katrin Koskaru
Ruth Moppel
Annika Paju
Anni Riisik
Monika Zirkel
Mari Vaaderpall

2001


FOTOGRAAFIA OSAKOND

Fotograafia eriala

Andrus Kannel
Birgit Krullo
Anu Lilp
Krista Mölder
Pille Paalam
Rena Puusepp
Anu Tõnnov
Maarja Vilsar

MAALINGUTE OSAKOND

Maalingute eriala

Ako Laugamets
Erkki Lepik
Annika Lill
Marika Naadel
Jaanika Pajuste
Sirje Protsin
Kristel Soomets
Lauri Soosaar
Paula Hillevi Suominen
Mari Tosmin

MÖÖBLI­OSAKOND

Mööbli eriala

Indrek Illus
Peeter Kojus
Raul Paulus
Priit Siimson
Juhan Undrits

TEKSTIILI­KUNSTI OSAKOND

Tekstiilikunsti eriala

Merike Kevad
Epp Mardi
Triin Paju
Merike Suits
Tuuli Vahesaar