PALLASE ETTEVALMISTUSKURSUSED

 

Praegu on Pallase täienduskoolituste poolt pakkuda järgnevaid (tasulisi) ettevalmistuskursuseid:

MOEILLUSTRATSIOON – RAKENDUSED DISAINIS, MEEDIAS NING KUNSTIS

Ette valmistamaks juunis toimuvateks kunstikõrgkoolide sisseastumiseksamiteks, toimub Pallases tekstiili- ja moedisaini õpingutega alustajatele suunatud moeillustratsiooni kursus, mida juhendab Eesti kostüümi- ja moekunstnik Anu Samarüütel-Long.

Kahepäevane kursus pühendub erinevatele tehnikatele (joonistamine-maalimine-kollaaž-jms), töövahenditele (grafiit-akrüül-tušš-marker-švamm-jms) ja meetoditele, kuidas illustratsioone vastavalt nende funktsioonile rikastada. Tehakse suurel hulgal harjutusi loovprotsessi hoogustamiseks ja uudsete lahenduste leidmiseks. Kursus lõpeb portfoolioga eri valdkondade illustratsioonidest (kollektsiooni kujutamine, eri kangamaterjalide kujutamine, moeillustratsioon kui kunstivorm jne).  
 
Väljastpoolt Tartut tulijatel on võimalik peatuda tasuta Pallas külaliskorteris. Selleks registreerumisel märku anda, kohad on piiratud.

Toimumisaeg: 13. ja 14. mai

 

ETTEVALMISTAV MAALIKURSUS KUNSTIÕPPESSE SISSEASTUJATELE

Mais ja juunis toimub ettevalmistav maalikursus, mille eesmärk on ette valmistada kunsti- ja maaliõppesse sisseastujaid. Kursuse keskmes on natuurist maalimine, keskendutakse valgusele ja varjule ning kompositsioonile.
Kursust juhendab Pallase vilistlane ja maalikunstnik Silver Laadi. Kursus toimub Kõrgema Kunstikooli Pallas maaliosakonnas. 

Toimumisaeg: Laupäevad: 20. mai – 10. juuni. Kell 12.00 – 15.30. Päeva sisse jääb 30-minutiline lõunapaus.

 

 

Kursustele registreerimiseks kliki kursuse nime lingile.

 

Vt ka teisi algavaid täienduskoolituskursuseid