Pallase raamatukogu on võimaluste piires avatud kõigile kunstihuvilistele, kuid koroonaaegsel perioodil oleme avatud peamiselt oma lugejaskonnale.

Väljastpoolt tulevatel külastajatel (st need, kes ei ole Pallase või Tartu Kunstikooli õppurid või töötajad) palume teatada oma tulekust raamatukoguhoidjale ette e-posti aadressil janika.press@pallasart.ee ja/või tel 730 9828. Neil külastajatel tuleb raamatukogu üldkasutatavates ruumides kanda maski.

Ruumi suurusest tingituna võib raamatukogus korraga viibida maksimaalselt 15 inimest.

Lugemissaal on avatud Pallase tudengitele ja Tartu Kunstikooli õpilastele ning mõlema maja töötajatele. Kunstihuvilistest lugejateks võivad end vormistada eelkõige kunstikoolide vilistlased, vabakutselised kunstnikud, kunsti- ja käsitööõpetajad ning potentsiaalsed meie koolidesse sisseastujad.
Kojulaenutus on eelkõige mõlema kunstikooli (üli)õpilastele ja töötajatele ja koolide vilistlastele ning eri juhtudel teistele kunstihuvilistele.

Lugejaks registreerimisel tuleb täita elektrooniline või paberkandjal vorm ja laenutus toimub ID kaardi alusel. Koolivälistel kunstihuvilistel palume enne raamatukogu külastust ette helistada telefonile 7309828.


ANKEET PALLASE LUGEJALE
ANKEET TARTU KUNSTIKOOLI LUGEJALE
ANKEET KUNSTIHUVILISELE LUGEJALE