Üleskutse pallaslastele – kingime TÜ Kliinikumile kunstiteoseid

 

Hetkel riigis valitsev olukord on kõikide jaoks murettekitav ning pannud suure koormuse alla meditsiinitöötajad.

Soovist muuta meditsiinitöötajate raskeid tööpäevi pisut värvilisemaks ja positiivsemaks ning natukenegi kaasa aidata praeguses raskes olukorras, alustab Pallase üliõpilasesindus maalide, graafika, fotode jne kogumist, et need kinkida TÜ Kliinikumile. Teoste kinkimise idee on saanud kooskõlastuse ja heakskiidu ka kliinikumi poolt.

Loodetavasti aitavad pallaslaste teosed haigla personali tööpäevi veidikenegi lootusrikkamaks muuta!

Seega üleskutse Pallase üliõpilastele, vilistlastele ja õppejõududele – teeme arstide ja haigete elu värvilisemaks, olgu see meie panus sel süngel ajal!

 

Kõik annetused võib tuua Pallase kantseleisse. Seejärel tehakse valik ja vormistatakse/raamitakse, kui vaja. Teosed peaksid võimaluse korral olema autori poolt ka signeeritud. 

NB! Tööde toomise tähtaeg on reedel, 12. nov. Palun ärge jääge toode kohale toimetamisega liiga hilja peale. Hea oleks, kui annaksite oma tulekust igaks juhuks kantseleile märku tel 5557 2497 või 730 9822. Kui töid ise kohale tuua pole võimalik, võib saata sellest ka foto e-maili aadressil piret.kaevats@pallasart.ee . Juurde palun panna lisainfo töö kohta (mõõtmed, tehnika vm).

 

Lisainformatsioon:
Piret Kaevats
Kõrgema Kunstikooli Pallas arendusjuht
piret.kaevats@pallasart.ee 

 

Kaanefotol rektor Vallo Nuust