Pallase t-särgi konkursil said auhinna kuus tudengit.

Kõrgema Kunstikooli Pallas tsärgikonkurss toimus juba sügissemestri lõpus Piret Veski üldkompositsiooni kursuse raames. Lähteülesandeks oli teha 3 kujundust: tavakasutuse t-särk, mis Pallast kõige paremini iseloomustaks; soliidsema kujundusega t-särk, mida on võimalik kinkida Pallase külalistele ning kolmas, mille kohta Piret Veski juhis oli: “Pange hullu!” Osa võtsid tudengid kõikidest osakondadest. Ka tudengid ise said hääletada, millised särgid neile kõige rohkem meeldisid. TAL nõukogu liikmetest koosneva žürii ja publiku hääletuse tulemusel osutusid auhinnatuteks lõpuks kuue autori tööd. Välja valitud särgikavanditega töötatakse edasi ning loodetavasti juba kooli tagasi pöördudes saame need t-särgid ka valmis trükkida.  

Kõrgema Kunstikooli Pallas rektor ütles seekordse konkursi kohta: “Piret Veski soovituspange hulluinspireeris tudengeid ülesandele vabalt lähenema ja tulemuseks oli mitmeid üllatavaid ning originaalseid kavandeid. Nii mõndagi sellist särki kannaksin hea meelega.” 

 

Võitjad on: Ingmar Roomets, Angeliina Birgit Liivlaid, Hanna Roosimaa, Anna Maquet ja Karoliina Tomasson (maaliosakond) ning Grete Prangli (nahadisaini osakond). Välja valitud särkide autorid saavad auhinnana kaupluse Kunst & Hobi kinkekaardid.  

Palju õnne!