Kolme tekstiilitudengi näitus “RUUM368” Kivi Baaris

Neljapäeval 6. juulil kell 21.00 avavad kolm noort tekstiilikunstnikku ühisnäituse “RUUM368”. Näitust saab nautida 6. augustini, Kivi baari lahtiolekuaegadel.

Läbi kaasaegsete tekstiilikunstiteoste eksponeerivad noored kunstnikud lugusid rännakutest, igatsusest, eneseotsingutest ja inimsuhetest. Ühes teostega valmibki “RUUM368”, mis visualiseerib kunstnike hingeruumi, seda mida kanname igal pool kaasas sõltumata, kus on meie juured või kuhu viivad tiivad.

@CaroliinaLadva on moe- ja tekstiilikunstnik. Kunstnikku inspireerivad materjalid, veidrad nähtused ja absurdsed olukorrad. Caroliina loomingut iseloomustab materjalipõhine kuid eksperimenteeriv lähenemine tekstiilidele ja rõivastele. Kunstnik analüüsib oma töös emotsioonide ja kummaliste nähtuste kokkulangevusi.

@Kchurchall on tekstiili- ja moekunstnik, kes keskendub oma loometöös värvile. Kunstnik töötab inimolendi ilu ja emotsionaalsete seisudega. Kchurchalli uurimisobjekt on inimene kui tunnete looja ja läbi kogeja, tunnetaja ning nende võimaldaja. Läbi värvi ja abstraktse vormikeele avab ta inimese sisemaailma.

@Saiakuubik on kunstnik, kes tegutseb intuitiivselt. Teda võib kohata pildistamas juhuslikke kompositsioone linnatänavatel, looduses ja interjööris. Võimalik, et need juhused ongi intuitsiooni algeteks, võibolla ka mitte. Lõngad, tekstiil, värvid, paber, teip. Abstraktne, naiivne, veider.

Ürituse leht Facebookis.

Kook, jook ja väike puusanõks, mussi mängib L1.