Tartu linna uue visuaali illustratsioonid lõi pallaslane Ingmar Järve

Täna, 15.09, esitles Tartu linn koostöös AKU Disainiagentuuriga uut visuaalset identiteeti. Projektis lõi kaasa ka Pallase meediaosakonna 2016. aastal lõpetanud Ingmar Järve, kelle tehtud on uue identiteedi illustratsioonid.

Oma Facebook-i postituses kirjutab Ingmar: “Hetkel on näha vaid väike kogus tehtud ja tulevastest illustratsioonidest. Juba nüüd saab vaikselt neid ka linnapildis näha. Palju tööd on tehtud ja päris palju on veel ees.”

Lisaks ütles Ingmar veel: “Äge on selle projekti puhul see, et iga 2-3 aasta tagant hakkab Tartu linna illustraator muutuma, mis värskendab pidevalt linna identiteeti oma kunstnikega ja annab ka kohalikule illustraatorile tööd.”

Ingmar Järve on Ö-stuudios resideeruv Pallase vilistlane ja rahvusvaheliselt auhinnatud art director, graafiline disainer, illustraator ja animaator. Lisaks tegeleb ta aktiivselt tänavakunsti ja muralismiga ning osalenud alates 2018. aastast igal aastaa erinevatel tänavakunsti üritustel ja festivalidel nii eestis kui ka välismaal.
Silmapaistvamateks töödeks peab Ingmar Mcabre Brothers – Tell a friend muusikavideot, Juur – Bloodmoon muusikavideo , SODO EXPRESS filmi, Gullyboy & MOG.Y – Carpal Tunnel from Gunfingers albumikaane kujundust, Funk Embassy TV Festival kujundusi, Kalevi Halloweeni kommipakendite kujundusi, TARTMUS kunstimuuseumi visuaalset identiteeti ja Stencibility “PEITUS” tänavakunstinäituse teoseid.

Ö-stuudio on ka Pallase tudengite hulgas populaarne praktikakoht.

15.09.2022