Talia, Alexandri ja Heiliri ühisnäitus „Värv me ümber ja me sees” galeriis Pallas

Värv me ümber ja me sees.
Talia, Alexander ja Heiliri
03.02.-03.03.2022 Galerii Pallas

Neljapäevast, 3. veebruarist on galerii Pallas keldrikorrusel avatud Talia, Alexandri ja Heiliri ühisnäitus „Värv me ümber ja me sees”.

Väljapanekus olevate tööde jaoks on kunstnikud inspiratsiooni saanud eelkõige ümbritsevast maailmast. Näitus kutsub vaatajaid endaga teekonnale, kus võib kohata nii vana ja mõtlemapanevat, uut ja voolavat, veidrat ja esteetilist tunnet kulgemas ajas ja ruumis. Olevik on tulevik, elamise ilu ja valu. Vormiline võimalus, vaba või ahelais olemine. Just need mõtted iseloomustavad Talia, Alexandri ja Heiliri ühisnäituse jaoks sündinud loomingut.

Talia on maali- ja installatsioonikunstnik. Aastast 2017 Kõrgem Kunstikooli Pallase maaliosakonna tudeng, kes on täiendanud end Türgis Anadolu Ülikoolis ning esinenud mitmete isiku- ja grupinäitustega nii kodu- kui välismaal.

Alexandri loometeekond sai alguse mõned aastad tagasi, kui tekkis vajadus luua midagi kunstiliselt unikaalset. Eelnevalt rahvusliku puutööndusega kokkupuutununa soovis Alexander siiski enda loomingulist käekirja välja kujundada. Uute materjalidega katsetamine on teda tänaseks toonud 3D printimiseni ja miniatuursete stseenide loomiseni.

Heiliri Pallase skulptuuriosakonna vilistlasena on samuti kaasa teinud mitmetel isiku- ja ühisnäitustel. Olles mekkinud erinevaid loomingulisi valdkondi, võttis kunstnik suuna enda kogemustepagasit suurendada ja on asunud edasi õppima kunstiõpetajaks.

Talia CV: shorturl.at/tAZ56 & koduleht: www.instagram.com/triinu.talia/
Alexandri CV- koduleht: alexandersmodels.wixsite.com/artist
Heiliri CV- koduleht: heilirungi.wixsite.com/artist

Lisainfo
Heili Rungi
heili.rungi@gmail.com

Galerii Pallas
galerii@pallasart.ee
+372 734 9954
T-L 11-18, Riia 11, Tartu

facebook.com/GaleriiPallas

 

Kaanefotol – Heiliri. Neoon kuubik. 2021

Parempoolne foto – Talia. Maal ruumis. 2022
Vasakpoolne foto – Alexander. Protectron, Fallout 4 .1.12. 2021