Saksamaal avatakse Pallase skulptuuritudengite näitus

Avamine 7. märtsil kell 19.00 KunstWerk galeriis
Näitus on avatud 8.03-14.04

Pallase skulptuuriosakonna tudengid uurivad erinevate skulptuuride ja videote abil õnne tähendust. Kas see on hetk rahu või pigem vabanemise tunne? Kas õnn on midagi, mida me saame tegelikult saavutada? Võib-olla on see millegi teadvustamine või lihtsalt üks hetk, mis kaob sama kiiresti, kui see ilmub. Võib-olla on see kõik seotud harmoonia leidmise või piirangutest vabanemisega. Tudengid kutsuvad vaatajaid hetkeks mõtisklema ja võib-olla leidma seeläbi tee õnne poole.

Näitusel on eksponeeritud 3. ja 4. kursuse skulptuuritudengite tööd, mida on juhendanud Uwe Schloen.

Uwe Schloen on kaasaegne kunstnik Saksamaalt, Bremenist. Tema esimene külastus Eestisse oli 1998. aastal. Sellest ajast alates on Uwe’il olnud mitmeid näitusi erinevates Eesti kohtades ja viimased 7 aastat on ta teinud Pallase skulptuuriosakonna üliõpilastele töötubasid.

Näitusel osalevad: Aleksandra Ivask, Carmen Ööbik, Elena Madaminova, Helene Lüüsi, Lotta Karoliina Räsänen, Rasmus Hirv, Raigo Kannike, Silver Tsäko, Tõru-Tõnn Parts
Graafiline kujundus: Silver Tsäko.

Suur tänu: Uwe Schloen, Anne Rudanovski, Rasmus Eist, Dmitry Gorbushin, Gertrud Kinna, Sabine Raetsch ja KunstWerk galerii.

Lisainfo:
Offener Kunstverein e.V. Potsdam, KunstWerk
14467 Potsdam, Hermann-Elflein-Straße 10, Hinterhof
info@okev.de, www.okev.de
Sabine Raetsch