Pallas osaleb 25. jaanuaril Tallinnas toimuval kõrghariduspäeval “Õpi Tartus!”

Kolmapäeval, 25. jaanuaril kl 9–14 toimub Tallinnas Kultuurikatlas kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“, kus kuus Tartu kõrgkooli tutvustavad oma õppimisvõimalusi. Peetakse konverentsi, avatud on messiala ja osaleda saab töötubades.

Sisutiheda päeva jooksul saab tutvuda Tartu Ülikooli, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, Eesti Maaülikooli, Kaitseväe Akadeemia, Eesti Lennuakadeemia ja Kõrgema Kunstikooli Pallas erialade ning sisseastumistingimustega.

Päeva keskmes on  konverents, kus noori innustavad oma ala asjatundjad. Aruteluringides jagavad nii esmakursuslased kui ka vilistlased kogemusi ja nõuandeid selle kohta, kuidas eriala valida ning hiljem erialane töö leida. Räägime ka sellest, mida tudengielu peale õppimise veel tähendab. Konverentsil pööratakse erilist tähelepanu kestlikkusteemadele,

Kaasahaaravates töötubades saavad gümnasistid tutvuda erialade sisuga ja katsetada nende sobivust. Kõrgema Kunstikooli Pallas töötoas saab modelli poose jälgides kiirvisandamist katsetada.

Messialal saab koguda väärt infot Tartu kuue kõrgkooli kohta ning vestelda üliõpilaste ja töötajatega.

Menukas kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ toimub juba kaheksandat korda ja üle kahe aasta kohtutakse tänavu Kultuurikatlas kohapeal. Üritus on kõikidele registreerunutele tasuta.

Rohkem teavet ning registreerumislingi konverentsile ja töötubadesse leiab ürituse veebilehelt.