Pallas ja Peaasi.ee teevad koostööd sTARTUp Day festivaliala kujundades

15.-17. märtsil toimuval Baltimaade suurima ärifestivali sTARTUp Day festivalialal tasub lahtiste silmadega ringi vaadata ning otsida iseennast. Kõrgema Kunstikooli Pallas tudengid kujundasid sTARTUp Day 7. sünnipäeva auks festivalile 7 kontseptuaalset peeglit, millele on portaali Peaasi.ee poolt lisatud vaimse tervise teemaline QR-koodiga mäng.

Pallase tudengite loodud 7 temaatilist peeglit on paigutatud erinevatesse kohtadesse sTARTUp Day alal. Lihtsalt selfide tegemise võimalusest eristab osalusmängu see, et peeglite juures on QR-koodid, mida skännides on võimalik saada vaimse tervise vitamiinidoos. Peeglites saab endale otsa vaadata, manifesteerida meeldivat tulevikku ja selle universumi (või Instagram-i) saata. Paralleelselt on toimumas üle-eestiline Peaasi.ee vaimse tervise vitamiinikuur, kus jagatakse samuti inimestele nippe oma vaimse tervise toetamiseks.

Lisaks koostööle vaimse tervise portaaliga Peaasi.ee on pallaslaste kujundatud ka aina olulisemat rolli võttev sTARTUp Day pitching stage ning fotosein. Kõiki kujundusi on inspireerinud õnnelik ja edukas number 7, mida üliõpilased on tõlgendanud erinevatel viisidel – seitsmes taevas, lend, õnnenumber jne.

Pallas teeb sTARTUp Day-ga koostööd juba kolmandat aastat ning käesoleval aastal avatakse esmakordselt messialal ka oma boks, tutvustamaks loomemajanduse võimalusi startup-keskkonnas ning andes tudengitele võimalus võrgustuda.

Projektis osalevad üliõpilased: Greete Altrof, Karita Jakobson, Britta Mai Martin, Heldin Riga, Jüri Kaarel Runnel, Triinu Sibul, Anzela Sirel, Jaanika Truman, Katriin Veenpere ja Moolen Veering. Üliõpilasi juhendasid: Madis Liplap ja Maiken Austin

Peaasi.ee ja sTARTUp Day poolt on vitamiinikuuri projekti koordinaatorid Sandra Liiv ja Elena Koit.

Lisainfo:
Maiken Austin
Avalike suhete juht
Kõrgem Kunstikool Pallas
+372 5323 0069

15.03.2023