Kvaliteet. Pallase maaliosakonna näitus

Pressiteade
25.02.2021
Galerii Pallas

Kvaliteet. Pallase maaliosakonna näitus
25.02.-13.03.2021

25. veebruarist on galerii Pallas suures saalis avatud Kõrgema Kunstikooli Pallas maaliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude väljapanek „Kvaliteet“.

Kui palju võib leivataignasse segada tsementi, et seda võiks veel endiselt nimetada ebakvaliteetseks leivaks, mitte telliseks? Kas kvaliteet on kokkuleppeline või puhtalt subjektiivne väärtus? On seismograaf, dosimeeter, nurgik, nihik, sirkel, lood, joonlaud, sammulugeja või spidomeeter abiks kvaliteedi mõõtmisel? Kas kvantiteet ja kvaliteet vastanduvad alati või on need sama mündi kaks külge? Pallase maaliosakonna tudengid koos õppejõududega mõtestavad, otsivad ja loovad kvaliteete vabalt valitud vahendite ning mõõtudega.

Näitusel osalevad: Talia, Joel Vedru, Maris Paal, Silver Laadi, Heli Tuksam, Indrek Aavik, Tuuli Puhvel, Sirje Petersen, Katrin Maask, Maarja Pettai, Olga Gubskaja,, Anni Liina Mets, Polina Richter, Pille Johanson, Ingmar Roomets, Margus Meinart, Mia Melanie Saar, Angeliina Liivlaid, Caroliina Luhamets, Aleksandra Vlasova, Anna Mérédith Maquet, Kadri Sooberg,

Kuraator: Pille Johanson

 

Lisainfo:
Pille Johanson
Pallase maaliosakonna juhataja abi
+372 730 9818
+372 522 5937
pille.johanson@pallasart.ee