KarlovARTS 2024: MOEPÄEV tekstiiliosakonnas ja Pallase majatuur

Reedel, 17. mail, toimub Karlova päevade raames kolme kooli (Kõrgema Kunstikooli Pallas, Karlova kooli ja Tartu Kunstikooli) festival KarlovARTS, mille raames toimuvad töötoad, ekskursioonid, näitused ja esinemised. Sel aastal liitub festivaliga ka Lille Noortekeskus.

Kell 15.00-18.00 toimub kolme kooli ja noortekeskuse osalusel laat Karlova kooli staadionil (Salme 1A).

Kell 15-18 ootame moe- ja disainihuvilisi Kõrgema Kunstikooli Pallas tekstiiliosakonnas toimuvale MOEPÄEVale! Üritus juhatab sisse Pallase selleaastase kunstiprogrammi LEND 2024, mis toob kokku lõputööde kaitsmised ja näituse, erinevad üritused ning ka uute üliõpilaste vastuvõtu.
MOEPÄEV on seotud Estonian Fashion Festivali raames 6. juunil Knorringu Aadlimajas toimuva Pallase ainulaadse moeetendusega Mood-Performance-Tants. Samas tutvustab üritus ka laiemalt moe- ja tekstiiliõpingute võimalusi Pallase tekstiiliosakonnas:

  • MOEPÄEVA väljapanekus saab näha tekstiilitudengite unikaalset moeloomingut, mille märksõnadeks on jätkusuutlikkus, mängulisus ja kohalik materjal.
  • MOEPÄEVA osalejad saavad end jäädvustada just selleks sündmuseks loodud fotoseina ees ning võimalus on tutvuda ka videomeenutustega varasematest Pallase moeetendustest.

Moepäeva korraldavad Pallase 4. kursuse tudengid Caroliina Ladva, Karl-Olaf Kolla ja Teiloora Ojaste.
Moepäev toimub Pallase tekstiiliosakonnas (Tähe 38b, 2. korrus). 

Kell 15.30 toimub Pallase kõiki osakondi tutvustav tuur. Kogunemine Eha 41 maja väravate ees.