Illustratsioonikursus vabas õhus Karlovas

Juunis toimub Tartus linnaillustratsioonile keskenduv vabaõhukursus, mida juhendab kohalik illustraator Sashami. Kursuse eesmärk on tutvuda linnaillustratsiooniga ja luua oma linnavaatega postkaart. Kursusel tutvustatakse linnaillustratsiooni stiile ja tehnikaid ning erinevate autorite loomingut. Praktiline osa toimub miljööväärtuslikus puitrajoonis Karlovas, kus iga osaleja valib endale meelepärased hooned illustreerimiseks. Pärast kursuse lõppu saavad kõik osalejad 10 enda kujundusega postkaarti (lisaks paberile valminud illustratsioonidele). 
 
Juhendaja Sashami, kodanikunimega Sasha Milyakina, tegeleb linnaillustratsiooniga alates 2017 aastast. Ta on loonud illustratsioone Tartu Linnavalitsusele, Tartu Linnamuuseumile, Obinitsa Muuseumile, Pelgulinna Seltsile ja paljudele teistele. Tema portfolio on leitav järgmistelt linkidelt: Instagram, Facebook, koduleht.

Väljastpoolt Tartut tulijatel on võimalik peatuda tasuta Pallase külaliskorteris. Selleks registreerumisel märku anda, kohad on piiratud.

 

Ajakava: 17. – 18. juuni

Kursuse maht: 16 akadeemilist juhendatavat tundi

Kursuse hind: 130 € Kursuse raames kaetakse järgmised materjalid: paber, alus, teip, harilik pliiats, kustukumm, majapidamispaber. Hind sisaldab ka postkaartide kujundamise ja trükkimise kulusid (10 tk osaleja kohta). Palume osalejatel ise kaasa võtta: veetops, guaššvärvid, pintslid (peenemad, keskmised ja laiemad), akvarellid, värvilised pliiatsid, akrüülmarkereid (musta ja valget), must geelpliiats, pink või istumisalus.

Ajakava ja lisainfo siin.
Täpsem info: täienduskoolituste juht Salme Kulmar, salme.kulmar@pallasart.ee