GALERII NOORUS

Avatud: T-L kl 11:00 -18:00

ASUKOHT KAARDIL

 

LEND 2020 VIRTUAALNÄITUS

 

Lisainfo galeristilt

+372 734 9954

galerii@pallasart.ee


Galerii Nooruse eesmärgiks on näituste, kultuuri- ja haridusürituste korraldamine, kureerimine ja läbiviimine ning seeläbi kaasaegse kunsti populariseerimine Tartus. Samuti on galerii eesmärgiks Kõrgema Kunstikooli Pallas tudengite, õppejõudude, vilistlaste ning koostööpartnerite loomingulise, intellektuaalse ja esteetilise aktiivsuse tutvustamine.

Galerii Noorus asub Tartus Riiamäel, kus on juba nõukogude ajast asunud kauplus Noorus. Suurim näituseruum (220m²) on avar ja valgusrohke. Lisaks on näituseprojekte võimalik läbi viia keldris ja teisel korrusel. Eraldi näitusepinnana saab käsitleda ka galerii vaateaknaid. Galeriis Noorus toimub aastas enam kui 15 näitust ning nende külastamine on tasuta.

RUUMID

Galeriis Noorus on võimalik korraldada näitusi nii I korruse suures ruumis kui ka keldriruumides. Täpsem info ruumide kohta vt allpool. Lisainfo galerii Nooruse galeristilt.

I korrus ruumi plaan / First floor (pdf)

Keldri plaan / basement (pdf)

 

GALERII KASUTAMISE EESKIRI

Enne näitusetaotluse esitamist ning näituse/ürituse toimumist palume tutvuda Kõrgema Kunstikooli Pallas galerii kasutamise eeskirjaga.

TUTVU EESKIRJAGA